Úvodní stránka Média Pokusná políčka AGRO CS 2017

Pokusná políčka AGRO CS 2017

Projekt pokusných políček v areálu společnosti AGRO CS opakujeme po 3 letech!

Druhé testování jednotlivých odrůd a profi travních směsí započalo na podzim 2016. V první fázi pozdního podzimního výsevu bylo použito 40 travních odrůd a 30 profi travních směsí.

Nyní jsme vyseli 52 travních odrůd a 28 profi travních směsí. Předpokládáme, že do týdne vzejdou jílky a dále budeme sledovat, jak reagují ostatní druhy a travní směsi v závislosti na počasí. Celý projekt je plánován v horizontu 2 - 3 let, kdy dosejeme další odrůdy našich dodavatelů a také hobby travní směsi. Na jaře 2019 pak dojde k dalšímu opakování pokusu.

Pokusná políčka nám nabízejí ucelený přehled o chování a růstu nejrůznějších travních odrůd a travních směsí. Zároveň slouží jako příkladná ukázka v praxi pro naše zákazníky, políčka je možné navštívit téměř po celý rok.

Samotná pokusná plocha je plně po závlahou a trávník je založen na kombinaci zeminy a trávníkového substrátu. O plochu je pečováno běžným způsobem včetně hnojení, sekání a závlahy. Druhý výsev proběhl 8. 6. 2017.

Rozměr políčka je 1 m² a výsevky byly použity v množství 27 g/m². Testujeme odrůdy Jílků, Lipnic, Kostřav, Psinečků. Dále pak veškeré profi travní směsi pro zahradní a parkové realizace, fotbalová a golfová hřiště. 

Fotka 12

Fotka 6

Fotka 8

Fotka 9

Fotka 11

Fotka 7

Fotka 10

Fotka 2

Fotka 1

Fotka 3

Fotka 4

Fotka 5

středisko Smiřice

  • úložiště volně ložených materiálů
  • poblíž Hradce Králové - snadná dostupnost pro drobné realizace 
  • substráty, zeminy, kůrové mulče
  • běžně skladem nejprodávanější hnojiva a travní směsi

gardenboom.com

Šestý smysl Vaší zahrady..

Sníte o perfektním trávníku? S řadou Garden Boom se Vám sny
o krásné zahradě jednoduše splní.

  • doporučován zahradními architekty a odborníky na zakládání zahrad.

travnikovekoberce.cz

ŠPIČKOVÁ KVALITA

agrocs.cz

substráty, hnojiva minerální, organická, organominerální, krystalická a kapalná, travní směsi, fungicidy, herbicidy, insekticidy a ostatní přípravky na ochranu rostlin, mulčovací kůra, štěpka, Kristalon, několik druhů trávníkových koberců a ucelená řada výrobků pro ekologicky šetrné pěstování

  • "…dělejte s námi svět krásnější" 

AGRO CS GARDEN BOOM megazahrada.cz FLORIA agro KRISTALON

© 2021, AGRO CS a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky