Úvodní stránka Média Rozkvetlý komín - unikátní projekt AGRO CS a.s.

Rozkvetlý komín - unikátní projekt AGRO CS a.s.

Komín, který nemá ve střední Evropě obdoby

O osázeném komínu se již dnes nechá mluvit i jako o unikátním projektu a také tradici, která nemá ve střední Evropě obdoby. Výška komínu, způsob uchycení truhlíků a také celý jeho princip zavlažování je zcela jedinečný a nabízí opět v těchto dnech skvělou podívanou pro mnoho návštěvníků z širokého okolí. Jejich počet se každým dnem zvyšuje a zvyšuje se i zájem médii. Potvrzují to zprávy, které média o komínu šíří.

V čem je komín rekordní? Především množstvím rostlin vysázených do kvalitních truhlíků FLORIA SIESTA, jenž patří mezi českou špičku v samozavlažovacích nádobách.

Další důležitou roli zde plní kvalitní AGRO Substrát pro surfinie s aktivním humusem; tento vzdušný substrát je ideálním prostředím pro rychlý nárůst zelené hmoty a násadu květů. Rostlinám živiny v substrátu nestačí  a proto je musíme pravidelně krmit osvědčeným hnojivem Kristalon GOLD. Abychom získali dlouhé závěsy květů a došlo k zakrytí komína jednolitou vrstvou zeleně, přilepšujeme rostlinám optimálními dávkami přírodního dopingu v podobě výluhu ze žížalího kompostu pomocí Vitality  Komplexu Muškát a surfinie. Náš koktejl živin a přírodních látek je tím nejlepším, co mohou rostliny získat a věříme, že ke konci září se nám surfinie odmění svými dlouhými závěsy květů, které se spojí v jeden celek.

Pokud se nás rozhodnete navštívit, zastavte se v blízkosti našeho areálu a krátkou procházkou se přesvědčte na vlastní oči, že se jedná o rekord rekordů.

Více informací najdete na: www.rozkvetlykomin.cz.

 

středisko Smiřice

  • úložiště volně ložených materiálů
  • poblíž Hradce Králové - snadná dostupnost pro drobné realizace 
  • substráty, zeminy, kůrové mulče
  • běžně skladem nejprodávanější hnojiva a travní směsi

gardenboom.com

Šestý smysl Vaší zahrady..

Sníte o perfektním trávníku? S řadou Garden Boom se Vám sny
o krásné zahradě jednoduše splní.

  • doporučován zahradními architekty a odborníky na zakládání zahrad.

travnikovekoberce.cz

ŠPIČKOVÁ KVALITA

agrocs.cz

substráty, hnojiva minerální, organická, organominerální, krystalická a kapalná, travní směsi, fungicidy, herbicidy, insekticidy a ostatní přípravky na ochranu rostlin, mulčovací kůra, štěpka, Kristalon, několik druhů trávníkových koberců a ucelená řada výrobků pro ekologicky šetrné pěstování

  • "…dělejte s námi svět krásnější" 

AGRO CS GARDEN BOOM megazahrada.cz FLORIA agro KRISTALON

© 2021, AGRO CS a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky