Generic selectors
Pouze přesné shody
Vyhledat v nadpisech
Search in content
Post Type Selectors

Trávníkové koberce AGRO CS na promotion adidas

20. 8. 2018

Adidas uvede nové kopačky X18+ pouličním turnajem Touch The Speed, kde bude přítomen i Pavel Nedvěd nebo Marcelo Vieira.

Sportovní značka adidas odstartuje prodej nového typu kopaček X18+pouličním fotbalovým turnajem „Touch The Speed“ na Karlínském náměstí v Praze.

Přímo před kostelem dne 5. září vyrostou dvě fotbalová hřiště, na kterých si poměří síly na 80 hráčů, a to za přítomnosti Pavla Nedvěda, Marcela Vieiry či fotbalového freestylera Seána Garniera.

„Připravili jsme event podle trendů, které jsou běžné spíš za hranicemi od nás. Street match bude unikátem spojujícím turnaj a zábavu pro veřejnost. Chceme ukázat, že rychlost se dá měřit, i když může jít za limity našeho vnímání. Na ,Touch The Speed‘ se ukáže řada známých osobností, které jsou inspirací pro mladé talenty.
Ti se mají šanci předvést, ale taky zažít exkluzivní zážitek v prostředí historického Karlínského náměstí přímo před kostelem sv. Cyrila a Metoděje,“ říká Jakub Dlouhý, zakladatel a managing partner agentury Concept One, která akci připravila.

Začátek akce se odehraje 5. 9. 2018 ve 14:00 hodin a budou ho tvořit tři hlavní pilíře – turnaj, zážitek se značkou a večerní koncert skupiny Skyline.
Mimo jiné vystoupí také youtubeři Jirka Král, Jakub Váňa alias House a Pedro.

AGRO CS dodá na akci 600 m2 Trávníkových koberců. Zaplní tak dvě hřiště o rozměrech 12 x 25 m.