Generic selectors
Pouze přesné shody
Vyhledat v nadpisech
Search in content
Post Type Selectors

Rozkvetlý komín AGRO CS

Unikátní projekt AGRO CS a.s.

Komín, který nemá ve střední Evropě obdoby
O osázeném komínu se již dnes nechá mluvit i jako o unikátním projektu a také tradici, která nemá ve střední Evropě obdoby. Výška komínu, způsob uchycení truhlíků a také celý jeho princip zavlažování je zcela jedinečný.

V čem je komín rekordní? Především množstvím rostlin vysázených do kvalitních truhlíků FLORIA SIESTA, jenž patří mezi českou špičku v samozavlažovacích nádobách.

Další důležitou roli zde plní kvalitní AGRO Substrát pro surfinie s aktivním humusem; tento vzdušný substrát je ideálním prostředím pro rychlý nárůst zelené hmoty a násadu květů. Rostlinám živiny v substrátu nestačí a proto je musíme pravidelně krmit osvědčeným hnojivem Kristalon GOLD. Abychom získali dlouhé závěsy květů a došlo k zakrytí komína jednolitou vrstvou zeleně, přilepšujeme rostlinám optimálními dávkami přírodního dopingu v podobě výluhu ze žížalího kompostu pomocí Vitality Komplexu Muškát a surfinie. Náš koktejl živin a přírodních látek je tím nejlepším, co mohou rostliny získat a věříme, že ke konci září se nám surfinie odmění svými dlouhými závěsy květů, které se spojí v jeden celek.

Pokud jste se nás rozhodli navštívit, přesvědčili jste se na vlastní oči, že se jedná o rekord rekordů.