Generic selectors
Pouze přesné shody
Vyhledat v nadpisech
Search in content
Post Type Selectors

Regenerace

AGRO CS a.s. – program AGROProfi se vedle svých ostatních podnikatelských činností věnuje péči o fotbalová hřiště. Pro tuto činnost je vytvořen speciální program pro fotbalová hřiště.

Dlouhodobě se věnujeme dodávkám travních osiv, trávníkových koberců, hnojiv jak klasických tak i dlouhodobě působících, chemie, substrátů, podpůrných prostředků, drobné techniky a lajnovací techniky. Mezi naše nejnovější činnosti patří výstavba a rekonstrukce sportovišť. Jako důležitý bod k této činnosti spadá i regenerace fotbalových trávníků.

Z toho důvodu jsme se vybavili špičkovou technikou, která je v ČR ojedinělá a poskytuje kompletní regenerační program k obnově poškozených či silně zatěžovaných trávníků.

Mezi tuto techniku patří výkonný verticut – Turf-tidy 3000, speciální stroj na uvolnění zhutnění – Verti-Quake, provzdušňovač Verti-Drain, špičková dosévačka TurfCo Tri-wave, přesná pískovačka TurfCo CR 10 nebo zatahovací síť.

Jako záruku naší profesionální práce uvádíme reference klubů, které s námi aktivně spolupracují a odebírají naše produkty:

  • SPARTA PRAHA
  • SLAVIA PRAHA
  • SK SIGMA OLOMOUC
  • BANÍK OSTRAVA
  • FK BAUMIT JABLONEC
  • SLOVAN LIBEREC
  • HRADEC KRÁLOVÉ
  • FK TEPLICE
  • FK MLADÁ BOLESLAV
  • SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE

Velkou předností je, že mimo špičkových strojů jsme Vám také schopni dodat travní osiva, hnojiva a další materiály, které přímo vyrábíme, a tím snižujeme náklady na celkovou regeneraci.

Významnou částí programu pro fotbalová hřiště je pěstování trávníkových koberců pro silně zatěžované plochy – fotbalová hřiště. Jako jediní v ČR se zaměřujeme na pěstování a profesionální pokládku fotbalových trávníků. Jedná se o kvalitní koberec, pěstovaný na trávníkovém substrátu, splňujícím normy pro výstavbu a regeneraci sportovišť. Trávník je schopný zátěže během 1 – 3 týdnů od pokládky (v závislosti na tloušťce drnu).

Další výhodu, kterou získáte díky spolupráci s AGRO CS a.s. je profesionální tým, který je Vám ochoten poradit v jakékoliv situaci. Profesionálním trávníkářstvím se zabýváme už 15 let a za tu dobu jsme si vybudovali velice silnou pozici na trhu. Spolupracujeme se špičkovými odborníky v České republice i v zahraničí.

Naši chloubou je vlastní akreditovaná laboratoř, kde jsme Vám schopni vyhodnotit rozbory půd a vod a na základě výsledků sestavit plán hnojení. Poskytujeme poradenství i ve výběru travní směsi, závlahové vody, rozpoznání chorob a jejich následnou léčbu a celkovém hodnocení trávníku. Na základě vyhodnocení hřiště jsme schopni připravit kompletní údržbový plán na celý rok, včetně finančních nákladů.