Generic selectors
Pouze přesné shody
Vyhledat v nadpisech
Search in content
Post Type Selectors
Programy

Trávníkový program

Společnost AGRO CS a.s. Česká Skalice je, vedle svých dalších aktivit, významným výrobcem, distributorem a prodejcem substrátů, tekutých, minerálních, organominerálních a dlouhodobě působících hnojiv, travních osiv, trávníkových koberců, pesticidů, drobné techniky a dalších prostředků pro výživu a péči o rostliny.

Patří nám významné pozice na spotřebitelských trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Historie programu

První PROFI receptury datujeme od roku 1996, kdy vznikly speciální typy substrátů orientované na profesionální pěstitele. Sortiment byl postupně doplňován o různé druhy profesionálních hnojiv, travních osiv, pěstební kontejnery, pesticidy, mulčovací kůru, různé dekorační materiály apod. Vznikla tak ucelená nabídka pro různé skupiny profi pěstitelů – zelináře, květináře, okrasné a lesní školky, atd., který nemá v naší zemi obdoby.

V roce 2004 se program pěstitelský rozšířil o trávníkový program – založili jsme vlastní trávníkovou školku, která v současné době nabízí špičkové trávníkové koberce pěstované na ploše 35 ha. Travní směs je speciálně připravená s ohledem na klimatické podmínky v ČR.

Travní koberce park mají velmi dobré využití u novostaveb, v předzahrádkách rodinných domů a ve veřejných parcích. Druhým typem travního koberce, který pěstujeme je Fotbal Profi. Vyznačuje se vysokou odolností vůči zátěži a rychlou regenerací. Naše trávníkové koberce využívá většina českých prvoligových fotbalových hřišť.

Trávníkový program v dnešní době nabízí ucelený program pro zahradní a parkové realizace, program péče o fotbalová a golfová hřiště. Portfolio výrobků a služeb doplňuje odborné poradenství a vlastní akreditovaná laboratoř. Tak dokážeme našim partnerům nabídnout kompletní servis.